Peugeot Expert
Bestel 227 2.0 HDI L1H1 Navteq 2|Airco|NAP|NL-Auto|EURO5|Exportprice
Direct kopen, basisprijs: € 4.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 74,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 227 2.0 HDI L1H1 Navteq 2|Airco|NAP|NL-Auto|EURO5|Exportprice |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 september 2015 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.829 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 74,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VR-129-R |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 94 kw / 128 pk |
| Laadvermogen: | 1.037 kg |
| Gewicht: | 1.661 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.698 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Tussenschot laag
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling